Mühlen Türkiye Distribitörlüğü

Mühlen Türkiye Distribitörü

Navigation
TLParaSaymaMakinesi.com üzerinde müşterilerimize satışını gerçekleştirmiş olduğumuz Mühlen markasına ait olan ofis makinelerinin Genel Merkezi ve Koordinasyon ofisi Almanya ‘da yer almaktadır. Mühlen Ofis Makineleri ‘nin üretim fabrikası ise Samsung, iPhone gibi büyük markalarının fabrikalarınında aralarında bulunmuş olduğu Çin ‘de bulunmaktadır. Bu noktada bizler Hacıefendioğlu Karadeniz Kuyumculuk ve Dış Ticaret Limited Şirketi olarak Mühlen Markası ‘nın Yetkili Türkiye Distribütörlüğünü yönetmekteyiz.

Gerçekleşen bu koşullar altında Mühlen ne malı noktasında; Mühlen Ofis Makineleri firmamız bünyesince distribütörlüğü yönetilen, global çapta değeri olan bir marka olmakla beraberinde yüksek Alman teknolojisine sahip ofis makinelerini tıpkı diğer büyük markalar gibi üretimi Çin ‘de üretimi sağlanmaktadır. Bu bağlamda, müşterilerimize Mühlen markası adı altında birinci sınıf malzemeye sahip olan, uzun ömürlü ve yüksek kaliteye sahip ofis makinelerini kurumsal bir şekilde sunmaktayız.

Mühlen Markası ‘na sahip olan ofis makinelerinin tüm mühendislik tasarımları ve işlemleri Almanya ‘da yer alan Genel Merkez Ofisi tarafında yürütülmekte iken; üretimi birinci sınıf üretim kapasitesine sahip olan Çin ‘de sağlanmaktadır. Üretimi sağlanan ofis makineleri ilk olarak Genel Merkez Ofisi tarafından kalite kontrol testlerine sokulmakta olup, üretilen her bir ürün tek tek test aşamasına girmektedir. Hacıefendioğlu Karadeniz Kuyumculuk ve Dış Ticaret Limited Şirketi olarak Mühlen Markası ‘nın yaklaşık olarak 10 seneden bu yana Yetkili Türkiye Distribütörlüğünü yönetmekteyiz. Mühlen Markası ‘nın satış, teknik destek, servis ve bayi ağı da tarafımızca yönetilmektedir.

Mühlen Şikayet noktasında ise firmamız tarafından bizlerle çalışma sağlayan tüm müşterilerimize kurumsal düzeyde teknik destek hizmeti sağlanmaktadır. Herhangi bir arıza durumunda yapılan bildirimler neticesinde; yerinde müdahale ekibimiz ya da uzaktan destek ekibimiz sizlere gereken teknik desteği de anlık olarak sağlanmaktadır.

Mühlen Şikayet ile alakalı Mühlen Markası ‘nın hem global çapta hem de yerel çapta elde etmiş olduğu marka değerinden dolayı Mühlen Markası adı altında sahte ve ikinci sınıf kaliteye sahip ürünlerin piyasaya sürüldüğü firmamız tarafınca tespit edilmiştir. Firmamız konuyla alakalı olarak firma avukatları ile birlikte sıkı ve titiz bir çalışma başlatmış bulunmaktadır.

Mühlen Markası ‘nın tek yetkili distribütörlüğü Hacıefendioğlu Karadeniz Kuyumculuk ve Dış Ticaret Limited Şirketi ‘ne ait olmakla birlikte gerçek Mühlen Markası ‘na ait olan ürünler sadece ParaSistem.com ve TLParaSaymaMakinesi.com üzerinden satılmaktadır.
  • İçerik Yazarı : Mühlen
  • Jun 27, 2018
  • Yorumlar: 0

Yorumlar: 0

Bu Konuda Hiç Yorum Bulunmamaktadır.

Yorum Bırak

E-Mail adresiniz asla görünmeyecektir. Zorunlu alanlar işaretlenmiştir.*

Kategoriler

İletişim Bilgileri

  • Adres Karadeniz Dış Ticaret , Cevatpaşa Mah. Adem Yavuz Cad. No:43 Bayrampaşa / İSTANBUL
  • Telefon (0212) 477 95 55
  • E-Mail info@tlparasaymamakinesi.com

İlk Siz Haberdar Olun

En son haberlerden ve indirimlerden hemen haberdar olun.
E-Mail Bültenimize kayıt olarak güncel kampanyalarımızı takip edebilirsiniz.