Garanti süreleri ne kadardır? Ürün iade süresi ve koşulları nedir? Gizlilik ve güvenlik koşulları nelerdir? Kredi kartı veya mail order güvenliği nasıl sağlanır? Satın alma ve ulaştırma yöntemleri nelerdir? Banka ve ödeme bilgileri nelerdir? gibi soruların tüm yanıtlarını bulabileceğiniz gibi, üyelik ve haber listesi işlemlerinizi de buradan yapabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

İade Garantisi

Karadeniz Dış Ticaret 7 gün içinde müşteri memnuniyeti ve ürün iadesi hakkı tanımaktadır. Eğer ürünümüzden herhangi sebepten dolayı memnun kalmadıysanız bu uygulamamızdan yararlanabilirsiniz. Ürün iadesi hakkınızın oluşması için aşağıdaki maddelerin yerine getirilmesi gerekmektedir. Ürün hiçbir sebepten dolay hasar görmemiş, çizilmemiş, kırılmamış olmalıdır. Ürünün kolisi ve diğer saklama kutuları hasar görmemiş, çizilmemiş ve yırtılmamış olmalıdır. Ürünün her hangi bir parçası eksik olmamalıdır. Ürünün herhangi bir yardımcı aparatı eksik olmamalıdır. Ürünün kitapçıkları ve diğer dökümanları tam olmalıdır. Ürünün satış faturası, garanti kağıdı gibi satış dökümanları eksiksiz olmalıdır. Gerek ürünün satımı sırasında, gerekse iade sırasında oluşabilecek tüm taşıma ve diğer masrafları müşteri firmaya ait olacaktır.

Garanti Koşulları ve Garanti Süresi

Ürünlerimizin garanti süreleri 24 aydır. Ürünlerimiz full garanti kapsamı ile desteklenmektedir. Başka bir deyişle fabrikasyon hatası ve/veya diğer herhangi bir arıza durumunu kapsar. Yedek parça değişimi ve/veya yapılan tamir ve bakım için hiçbir ücret alınmaz.

Teknik Destek

Ürünle ilgili teknik desteğe ihtiyacınız varsa, aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Yada bizi telefon ile de arayabilirsiniz. Herhangi bir arıza durumunda aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. Firmamızın garanti ve destek bölümü ile irtibata geçiniz. Para sayma makinemize ait sorunu firmamızın destek personeline anlatınız. Servis elemanlarımız size telefonda yardımcı olmaya çalışacaklarıdır. Eğer arıza telefon ile giderilmemesi durumunda servis personelimiz adresinize gelecektir. Satın almış olduğunuz ürün tamir edilecek yada yenisi ile değiştirilecektir. Eğer adresiniz servis ağımız dışında bir bölgede bulunuyorsa, para sayma makinenizi kargo yolu ile bize ulaştırarak yaptırabilirsiniz. Destek: Satın almış olduğunuz ürüne karşı şirketimiz ömür boyu destek vermeyi taahhüt eder. Destek Kapsamı: Herhangi bir arıza durumunda garanti süresi haricinde dahi olsa şirketimizi, telefon, e-mail vb. irtibat kurarak ya da direk şirketimizin garanti ofisine gelerek ücretsiz destek alabilirsiniz. Ücretsiz destek kapsamı sadece makine ayarı ve/veya makine tamiri için neler gerekiyor ve tamir fiyatı gibi konuları kapsam içine almıştır. Not: Garanti kapsamı dışındaki dışında ki makinelerinize ücretsiz destek verilmekle beraber ücretsiz tamiri yapılmamaktadır.

Arıza ve Ürün Takibi

Herhangi bir arıza durumunda sırası ile aşağıdaki adımları izlemeniz gerekmektedir. Firmamızın garanti ve destek bölümü ile irtibata geçiniz. Makine hakkındaki probleminizi firma destek persone lineanlatınız Servis elemanlarımız size telefonda yardımcı olmaya çalışacaklardır Eğer arıza telefon ile giderilemez ise servis personelimiz yanınıza gelecektir Satın almış olduğunuz ürün tamir edilecek veya yenisi ile değiştirilecektir. Eğer yeriniz İstanbul un dışında ise ücretsiz kargo ser visi ile şirketi mize makineyi göndererek onarımını yap tırabilirsiniz. (Ücretsiz Kargo Servisimiz: ARAS kargo iledir.)

Gizlilik ve Güvenlik

Güvenlik

Web sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler Karadeniz Dış Ticaret tarafından 3. Kişiler ile paylaşılmayacaktır. Müşteri, üyelik işlemlerini yaparken belirttikleri e-mail adresine ya da posta adresine, kampanyalarımız, promosyonlarımız, yeni ürün tanıtımı gibi postalar tarafımızdan gönderilebilir. Müşteri bu gibi bilgi gönderimini almak ya da posta listemizden çıkmak konusunda tamamen özgürdür. Müşteri posta listemizden çıkmak isterse tarafımıza bilgi vermesi ya da e-posta mesajının altındaki müşteri listesinden çıkma linkini tıklaması gerekmektedir.

Kredi Kartı Güvenliği

Karadeniz Dış Ticaret'ten kredi kartı ile alış verişi tercih ettiyseniz, Şirketimiz ilk olarak müşteri'nin kredi kartı gizliliğine önem vermektedir ve hiçbir şekilde müşterinin kredi kartı numarası, şifresi vs. sistemimizde kaydolmamaktadır. Bununla beraber mail-order yolunu tercih etmiş iseniz, şirketimiz kredi kartı sahibinin kimlik fotokopisi ve yazılı mail-order formu vs. aracı banka ile her hangi bir para çekim itirazına karşı 60 gün boyunca şirketimiz tarafından gizlilik prensiplerine bağlı olarak saklanacaktır.

E-Posta Güvenliği

Şirketimize her hangi bir durumdan dolayı kredi kartı numaranızı e-posta yolu ile göndermeyiniz. E-posta ile gönderilen bilgiler 3.kişiler tarafından görüntülenebilir. Şirketimiz e-posta yolu ile gönderilen bilgilerin güvenliğini hiçbir zaman garanti etmez.

Gizlilik

Müşterilerimizin, Firma adı adresi, isim veya diğer herhangi bir bilgisini Karadeniz Dış Ticaret olarak üçüncü kişilere vermeyeceğini garanti eder.

Ulaştırma ve Teslimat

Ürün Ulaştırma

Satın almış ya da almayı düşündüğünüz ürünün taşıma ve nakliye giderlerinin tamamı Karadeniz Dış Ticaret'e aittir. Müşteri firma İstanbul içinde ya da direk satış ofisi hizmetini verdiğimiz başka bir il sınırları içinde ise ürün direk olarak elden teslim edilecektir. Bununla beraber müşteri firma satış ofisimizin olmadığı bir şehir de ise, ürün taşıma bedeli peşin ödenerek şirketimizin merkezinden kargo yada posta yolu ile müşteri firmaya ulaştırılır. Müşteri firma Türkiye dışında olduğu durumlarda şirketimiz uluslar arası kargo şirketleri (UPS,TNT,DHL) kullanmaktadır.

Ulaştırma Yöntemleri

Karadeniz Dış Ticaret, satmış olduğu ürünleri satış şubesi bulunduğu bölgelerde elden, şubesi bulunmadığı bölgelerde ise kargo yada posta yöntemi ile ulaştırma yöntemleri vardır. Alıcı müşterinin Türkiye dışında bulunması haline uluslar arası kargolar (UPS, TNT, DHL) ile gönderiler yapmaktadır.

Satın Alma ve Ödeme Yöntemleri

Satın Alma

Müşteri satın alma tercihini: Telefon, Fax, İternet, E-mail yada direk işyerimize gelerek satın alma talebinde bulunabilir

Ödeme Yolları

Müşteri, Nakit, banka havalesi, mail order, kredi kartı, posta havalesi, ödemeli posta gönderisi, günlük banka çeki gibi yöntemler ile ödeme yöntemini seçebilir.

Mail Order Formu

Mail Order Formunu İndirmek İçin Tıklayınız

Banka ve Posta Hesabı Bilgileri

Akbank - Şube kodu: 509 - Şube Adı: Küçükköy
Firma Adı: H.efendioğlu Karadeniz Kuy. Ve Dış Tic. Ltd.Şti.
Hesap Numarası: 45507 / IBAN NO : TR05 0004 6005 0988 8000 0455 07


Garanti Bankası - Şube kodu: 178 - Şube Adı: 500 Evler
Firma Adı: H.efendioğlu Karadeniz Kuy. Ve Dış Tic. Ltd.Şti.
Hesap Numarası: 6298549 / IBAN NO: TR58 0006 2000 1780 0006 2985 49


Türkiye Finans Katılım Bankası - Şube kodu: 139 - Şube Adı: 500 Evler
Firma Adı: H.efendioğlu Karadeniz Kuy. Ve Dış Tic. Ltd.Şti.
Hesap Numarası: 450257 - 1 / IBAN NO : TR32 0020 6001 3900 4502 5700 01


İş Bankası - Şube kodu: 1134 - Şube Adı: Taşköprü / 500 Evler
Firma Adı: H.efendioğlu Karadeniz Kuy. Ve Dış Tic. Ltd.Şti.
Hesap Numarası: 0099561 / IBAN NO: TR90 0006 4000 0011 1340 0995 61


PTT - Çek Hesap No: 5297926
Hesap İsmi: Turgay YAZICI