1997 yılında para sayma makineleri üzerine kurulan şirketimiz, temel anlamda kurulduğu yıldan itibaren sektöründe çığır açan mühendislik çalışmaları ile kısa zaman içinde sektörün zirvesinde hak ettiği yeri almıştır. 2011 Yılı itibari ile Mühlen markası Türkiye genel distribütörü olmuş ve bünyesine aldığı bu markanın satışını ve servis hizmetlerini yapmaktadır. Bunun yanısıra mühlen markasına ait servis ve garantiyi aynı gün içerisinde müşterinin iş yerine giderek vermektedir.

Bugüne kadar 50 bine aşkın müşteri portföyüne sahip olan şirketimiz, para sayma makineleri müşteri referansları arasında; Kamu kurum ve kuruluşları, Gıda sektörüne tüm ara sektörler, akaryakıt istasyonları veya merkezleri, sağlık kurum ve kuruluşları, kuyumcu ve dövizciler, tekstil ve hazır giyim sanayii, otomotiv gibi geniş bir yelpazeye sahiptir.

Mühlen markasına ait Karadeniz Dış Ticaretin Değişmeyen prensip prizması; Daha üstün kalite, daha ekonomik fiyat ve daha mükemmel servis ve garanti.

Misyonumuz: Mühlen markası olarak var olan misyonumuz, yüksek kaliteli ürünleri, uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile son kullanıcıya sunmak, yanısıra müşteri memnuniyetini artıracak aynı gün içinde servis ve bakımı sağlamak.

Vizyonumuz: Öncelikli olarak Avrupa ve ertesinde tüm dünyaya distribitörlüğünü yaptığımız ürünleri satış ve pazarlamasını yapmak.